Symbole Tribrony

Cechą fandomu jest bardzo duże przywiązanie do istniejącej symboliki, flag, maskotek i wszelkiej heraldyki. Członkowie Tribrony są autentycznie dumni z tych detali i utożsamiają się z nimi, co manifestują w kontaktach z innymi fandomami.

Symbole zostały oficjalnie wpisane do Księgi Symboli na I Walnym Zgromadzeniu 4 października 2014 roku. Są to:

Flaga

Prostokątna, z trzema gwiazdami symbolizującymi trójmiasto, swymi promieniami pokonujące Discorda - ducha chaosu, a więc wroga zorganizowanej i sprawnie działającej społeczności. Discord jest dalej od drzewca, a gwiazdy bliżej. Dzięki temu nawet przy silnym wietrze gwiazdy są lepiej widoczne.

Kolory flagi to szafir i czerń, kolory nocnego nieba i morza, a także patronki trójmiejskiego fandomu, Księżniczka Luna.

Herb

Będący tarczą w stylu średniowiecznym, bez kolca i z pólkolistą podstawą, a płaskim szczytem. Jest na nim obraz z flagi o zmienionych proporcjach.

Maskotki

Księżniczka Pomerania i Książę Baltic, są to bliźnięta, ziemskie kucyki. Księżniczka symbolizuje Stowarzyszenie Tribrony, a książę pomorski fandom jako ogół. Ona jest mądrą i umie dowodzić, on natomiast cechuje się siłą, niezłomnością i poczciwym duchem.

Księżniczka Luna

Nie została wpisana do oficjalnych symboli, lecz jest uznana za protektorkę pomorskiego fandomu, to z jej ramienia rządy objęło rodzeństwo. Jest to wysoka klacz alicorna o granatowym ciele, gwieździstej grzywie i z księżycem na tle plam nocnego nieba na znaczku.